2012 massipsühhoos või tegelikkus?

2012 on teema, mille võrku sattudes, nt. youtubes videosid vaadates, võib juhtuda, et tekib päris korralik paanika hoog “Hallooh, mis toimub!?” – uskuge mind,  ka väga  väga suures skeptikus tekib kahtluse iva  – X planeedid mida valitsused varjavad, cropitud laigud google sky mapis, tulnukate maandumised, viljaringide sõnumid, maiade kalender…

Fakt on igaljuhul, et keegi ei räägi maailma lõpust -see on põhiline skeptikute  poolne luul, mis mind kõige enam häirib.  Aga midagi  on toimumas see on kindel.

Suur osa infost on väga kaheldava väärtusega või on puhtalt spekulatsioonid. Olen seda teemat nüüd juba päris pikalt uurinud ning püüan siia tuua vaid sellist infot, mille tagapõhja ma olen nii palju kui võimalik kontrollinud ning vaadanud üle seosed erinevate lekitajate vahel. Kui on ikka liiga palju “anti” infot, siis neid videosid ja tekste ma siia blogisse ei lisa. See on üsna raske tegelikult, sest kui see kõige õudsem info vastab tõele, siis ilmselgelt ei toeta seda ükski mainstream allikas, sest tekiks kohutav paanika. (mitte, et ma isiklikult mainstreami meediat väga usuks, aga  enamik teist  paraku  arvatavasti usub…on harjunud uskuma)

Igal juhul, tõusev  huvi 2012 vastu, on nähtus omaette  ja viitab kasvavale teadlikkusele  – maailmas on toimumas suured muutused. Sagedasemad loodusõnnetused, eriti süveneva finantskriisi taustal ja nii tundubki täiesti võimalik, et meil   on lähima nelja aasta jooksul oodata rahutuid aegu, kuid kõrvuti  mustade stsenaariumitega,  kogevad paljud  kõrgendatud tähelepanu ning tundlikumat intuitsiooni, mis lubab oletada vaimset arengut ka inimese psüühikas.

Kas 2012 transformatsioon on puhtalt arheoloogiline müüt? Või on ta  teaduslik reaalsus ?                                                                   Dokfilm “2012: Teadus või ebausk” uuribki neid küsimusi. Selle tootja on The Disinformation Company – nimi, millega kaasneb objektiivse info garantii (  igal juhul nende uudiseid lugedes  tunduvad  nende motiivid olevad siirad ja usutavad)

Film sisaldab paljusid intervjuusid erinevate õpetlaste ja autoritega, nende seas Graham Hancock, John Major Jenkins, Alberto Villoldo, astronoom Anthony Aveni ja Daniel Pinchbeck.

Advertisements
This entry was posted in 2012. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s