About

“What do I do to make the difference, and how can I shift?” The very act of asking this question is shifting the earth.” Kryon

Alustasin seda blogi eesmärgiga lihtsalt, et  koguda info enda jaoks kokku + 2012  tundus liiga  napakas teema, et reageerida eestlasliku tuimusega. Ja iga nähtuse puhul on asju milles saab ise osaleda, kaasamõtlemine jippijeee, midaiganes…

Kogu selle info tulva keskel võib tekkida suur segadus ja paanika isegi. Ma ei tea mis juhtub, kes mida juhib jne. kuid on asju mida ma usun, mis mind huvitab rohkem. Praegu. Homsest pole mõtet rääkida.

NII PALJU  ASJU ON VÕIMALIK ÜLE MÕELDA. Näen enda pealtki, kui lihtne on kaasa minna igasuguste vandenõu teoooriatega, kosmos, tulnukad, light workers….hallelluuja.                                         Lõppkokkuvõttes, kui sealt taevast alla prantsatad jõuab kohale, et see kõik  töötab selle jaoks, et ignoreerida kõike, mis ümber toimub. Saad aru, et samal ajal kui sa mingis psühhoosis erinevate kosmose elukatega suhtlemisega tegelesid võeti akna taga mets maha ja riigi on üle võtnud mingid kasuahned sitapead.                                                               Ei, tean, et no kuulge see on ju mingi jama, võite öelda, et “mina pole kunagi mingit tulnuka new-age eneseabi jama uskunud.” Vahet pole ikkagi – isegi depressioon tundub järgivat sama nišši. Ja see on ju ametlikult diagnoositav haigus! “Oh mul on depressioon, ma ei saa midagi teha” Istud kodus, neelad tablette ja passid lage. Ja samal ajal inimesed akna taga söövad üksteist ära. Teeb sama välja. Enamusel on mingi “kookon süsteem” välja mõeldud enda jaoks, või mis?

Et kui need tulnukad või light beings, illuminatid eksisteerivad – palju õnne kõigile. Millegipärast mina ei tunne, et ma oleksin valmis mingi mudruga tegelema, kui ma ei saa hakkama isegi nii lihtsa asjaga, et minu sisemaailm peegeldaks välist. Lahendaks enne selle ära, siis hakkame roheliste mehikestega rääkima.

Siis mulle meeldib kuidas teadus ja esoteerika kokku põimuvad ja järjest lähemale liiguvad üksteisele. See on põnev: kuidas vana-maailma loodustarkused teadusesse jõuavad. Kuidas info õhus on jne.

Esoteerilise teaduse  1 peamistest võludest, et kui sa näed tulevikus toimuvat nähtust siis sa näed tõenäoliselt juhtuvat nähtust, mitte nähtust, mis tingimata  ka juhtub.  See on oluline erinevus, sest asi mis sa arvad et juhtub ei pruugi juhtuda, kui sa ei taha, et see juhtuks….ha

2012 puhul on kuhjatakse meid üle erinevate katastroofi  ja vandenõu teooriatega jne. ja selle kõige kõrval kerkibki esile ühise teadvuse mõte + püüda mitte olla loll,samas mitte kaasa joosta iga new age teooria või doktorite teadlaste massiga, kes igaüks oma “tõde” peale pressib.

Usun, et tõde on igaühe jaoks individuaalne ja see ei ole asi, mida saab  üks ühele üle kanda. Miks oled see, kes oled, miks mõtled nii nagu mõtled -asjad, mis on  katkematus seoses isikliku teadvuse tasemega.

Teine asi on vastutus, et kui kõik on minu enda peas, siis miks nii paljud minu nö. “väljamõeldud” inimesed nii hullult kannatavad, kui mina olen see, kes asju enda ümber kontrollib, siis järelikult saan ma ka asju muuta. Ja muuta mitte ainult mõeldes (MÕTLE POSITIIVSELT tutikluti ja sellest piisab – wadda crap!!) vaid mõtetega, mis peegelduvad tegudes.

I am my own judge, what is true today may become a lie tomorrow.

Mitte ainult kapis mediteerida ja täiest jõust kõik heaks mõelda.

Ma ei pea midagi kellelegi tõestama, mul ei ole kuskile kiiret, samas passiivseks jäämine ei ole minu moodi.

…see, et elate väikeses riigis ja kõik tunnevad kõiki, ei tähenda, et kõik asjad välja tulevad –  lähiajalugu  NSVL ja taoline ajupesu peaks olema juba õpetuseks, et langete pidevalt enda passiivsuse ohvriks. Pessimism, hoolimatus  ümbritseva looduse ja inimeste suhtes bla bla,  kõik  see…

Tahad muuta füüsilist maailma tee füüsilisi tegusid tahad muuta vaimset mõtle.

Aaa ja  lõputult  ei saa kasvada, (teiste arvelt mõtlen). Fraktaalid värgid.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s